خانه / کولر آبی / سایت تخصصی خرید کولر آبی خورشیدی ایرانی

سایت تخصصی خرید کولر آبی خورشیدی ایرانی

کولر آبی خورشیدی، محصولی جدید و ایرانی است. این کولر کم مصرف می تواند، هزینه قبض برق شما را در تابستان تا ۵۰ درصد کاهش دهد. برای خرید آن می توان به مراکز فروش و یا سایت تخصصی تهویه مطبوع مراجعه کرد.

عدم ثبات در نرخ ارز و روند همواره رو به رشد آن سبب شده است که بسیاری از اجناس وارداتی قیمت فزاینده ای را تجربه کنند. با یک جستجوی کوچک در سایت های فروشگاه و بخصوص انواع تخصصی آن در هر محصولی می توان این جهش را مشاهده کرد. این تغییر در خصوص اجناسی که دارای نمونه ایرانی هستند بسیار تاثیرگذار بر بازار فروش است.

در صنعت تهویه مطبوع به انواع کولر اشاره می کنیم. کولر گازی که بیش از ۹۰ درصد بازار آن را کالای خارجی پر کرده است و تنها معدود برندهای ایرانی نظیر ایستاتیس، پاکشوما و ایران رادیاتور در آن فعالیت دارند، دچار تحول قیمتی بزرگی شده است. همواره بر این عادت بودیم که در مورد کولر گازی شاهد تحول در فناوری نسبت به قیمت باشیم اما در این بازه زمانی، روند بالعکس صورت گرفته است.

حال با توجه به آب و هوای گرم و خشک ایران، بهترین گزینه برای سرمایش، کولر آبی خواهد بود. بسیاری از افراد بر این عقیده اند قدیمی بودن ساختار کاری کولر آبی حتی در برابر مصرف برق کم آن، از جذابیت خرید آن می کاهد. اما بهتر است بدانیم که نسل جدید کولر آبی با بهره مندی از تجهیزات نوینی چون پنل خورشیدی، پوشال سلولزی و یا پلیمری، بدنه پلیمری و ریموت کنترل هوشمند و انواع فیلتر آب و هوا، دارای قدرت قابل توجهی به صورت تخصصی در قیاس با کولر گازی شده است.

با مراجعه به سایت های تخصصی خدمات تاسیسات تهویه مطبوع می توان از مدل های مختلف و عملکردهای این کولر آبی خورشیدی اطلاع حاصل کرد و در صورت تمایل با تماس با مراکز تخصصی این سایت از مشاوره خرید، نصب و محاسباتی دقیق و مهندسی آن ها در خصوص انتخاب مناسب ترین کولر آبی خورشیدی که تولید ایرانی است، بهره مند شد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …