خانه / کولر ایستاده / خرید کولر گازی ایستاده تراست

خرید کولر گازی ایستاده تراست

چرا در میان محصولات تولید ملی، خرید کولر گازی ایستاده تراست می تواند، بهترین و امن ترین گزینه خرید باشد؟

تراست یکی از برندهای مشهور کولر گازی در ایران است که در سال های اخیر توانسته است با تولید محصولات خوب و با کیفیت از جمله انواع کولر گازی، نظر مثبت بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند و بخش مهمی از بازار خرید ایران را به خود اختصاص دهد.

بر خلاف انتظار و تفکر اغلب افرادی که برند تراست را با ظاهر TRUST خریداری کرده اند و با توجه به کیفیت رقابتی آن با محصولات مشابه خارجی، محصولات تراست از جمله کولر گازی های آن تولید ایران است. شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد، تولیدکننده کولر گازی های تراست در مدل های مختلف از جمله اسپیلت دیواری و ایستاده است.

یکی از مزیت های اساسی خرید کولر گازی ایستاده تراست نسبت به کولر گازی های مشابه، تولید این کولر گازی بر اساس آب و هوای ایران است. همانطور که می دانید، آب و هوا نقش اساسی در ایجاد آسایش در تهویه مطبوع بازی می کند. این امر خود باعث می شود که اغلب کولر گازی های ایستاده که توسط شرکت های غیر بومی تولید شده اند بر اساس محیط کشور محل تولید مورد آزمایش قرار گرفته باشند و حالت بهینه ارائه شده در مشخصات اسمی و کاتالوگ های کولر گازی بر اساس همان منطقه جغرافیایی باشد.

علاوه بر نکات فوق الذکر، امکان پشتیبانی خدمات، قطعات و تعمیرات دائمی کولر گازی تراست، این کولر گازی را به یکی از بهترین گزینه های خرید در ایران به صورت عمده و جزئی تبدیل کرده است.

مطلب پیشنهادی

مقایسه کولر آبی خورشیدی و گازی

در یک مقایسه ساده کولر آبی کم مصرف تر و ارزان قیمت تر از کولر …