خانه / کولر آبی / خرید کولر آبی خورشیدی ثابت ایرانی

خرید کولر آبی خورشیدی ثابت ایرانی

چرا خرید کولر خورشیدی می تواند، هزینه های ثابت خانوار ایرانی را کاهش دهد؟ چه ویژگی در این کولر آبی، عامل این تغییر است؟

برای تامین برق معمولا از سوخت فسیلی برای تولید استفاده می شود. البته در ایرانی که در حال حاضر داریم به سبب کاهش منابع آبی و همچنین نادیده گرفته شدن انرژی خورشیدی در سطح کلان، این رویه رو به افرایش نیز هست. شاید تا مدت کوتاهی دیگر باید بگوییم، فقط از سوخت های فسیلی برای تولید برق استفاده می شود.

امر سبب گران شدن هزینه خرید برق مصرفی برای مصرف کننده نهایی ایرانی می شود. در خصوص کولر آبی به تنهایی، به طور ثابت در زمان گرما، این مبلغ حدود ۳ الی ۵ برابر افزایش می یابد. صرف نظر از هر مدل کولر آبی که خرید کنید، با این افزایش هزینه به صورت ثابت روبرو می شوید.
با توجه به روند اقتصادی خانواده های ایرانی، در حال حاضر کولر آبی خورشیدی که توان تامین برق خود را به صورت خودکار و رایگان دارد، گزینه بسیار مطلوبی برای سرمایش منازل و ساختمان ها است. حذف کلی هزینه های ثابت استفاده از کولر آبی تنها با یکبار صرف پول اولیه برای خرید کولر خورشیدی راهکاری است که می تواند در دراز مدت، موجب کاهش چشم گیری در هزینه های ثابت مثل قبوض، تعمیرات و نگهداری برای خانواده ایرانی بشود.

 

خرید کولر آبی خورشیدی

امکان خرید انواع کولر آبی خورشیدی در مدل های ثابت و متحرک با تولید این محصول توسط تولیدکننده ایرانی با قیمت بسیار مناسب تر از نمونه خارجی فراهم آمده است. کیفیت ساخت کولر خورشیدی ایرانی تا حدی است که خرید صادراتی آن از کولر آبی برقی هم پیشی گرفته است.
برای خرید کولر خورشیدی و یا اطلاع از مشخصات فنی و مدل های مختلف آن می توان با شرکت های متخصص در صنعت تهویه و تبرید در ارتباط بود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …