خانه / کولر آبی / خرید کولر آبی خورشیدی ارزان قیمت

خرید کولر آبی خورشیدی ارزان قیمت

چرا اغلب کولر آبی های خورشیدی گران قیمت از انواع کولر آبی معمولی هستند؟ آیا امکان خرید نمونه ارزان قیمت این محصول نیز وجود دارد؟ از کجا می توان آن را تهیه کرد؟

کولر آبی خورشیدی با اینکه محصولی نوآورانه و جدید در صنعت کولر سازی و تهویه مطبوع است اما به سبب قیمت نسبتا بالا انواع کولر خورشیدی و همچنین وجود اطلاعات کم و ناقص در خصوص این محصول، بر خلاف کشورهای صنعتی و توسعه یافته، در سایر کمتر مورد توجه قرار گرفته است. اغلب مشتریان و خریداران کولر آبی در گام اول خرید، ترجیح خود را معطوف به خرید کولر های ارزان قیمت می کنند.

این گرانی قیمت از دو علت ناشی می شود. ابتدا آنکه وجود تجهیزات خورشیدی اضافه شده به کولر آبی نظیر پنل خورشیدی و ذخیره ساز، افزایش قیمت طبیعی نسبت به کولر آبی ساده به همراه خواهد داشت. علاوه بر این، رابطه عرضه و تقاضا در مورد کولر آبی خورشیدی، ارزان قیمت بودن آن را با مشکل مواجه کرده است به بیانی قیمت نهایی کولر خورشیدی از آنچه که باید در مقایسه با کولر آبی عادی، تا حدی بالاتر است. این امر از رابطه میان تقاضای کم و عرضه کمتر ناشی می شود که تولید کولر آبی خورشیدی را محدود و سفارشی می کند و محصول سفارشی از حالت تولید عمده خارج و قیمت خاص خود را داراست.

اما اینکه نکته را نباید از یاد برد که نرخ بازگشت سرمایه کولر آبی خورشیدی در خصوص هزینه خرید انجام شده برای آن، با توجه به مصرف برق رو صفر کولر خورشیدی بالاست و طی مدت یک الی دو سال در یک بازه مصرف ۳ ماهه قابل جبران است.

در خصوص دریافت مشاوره تخصصی در خصوص صرفه اقتصادی کولر آبی خورشیدی، محاسبات تاسیساتی مربوط به آن، انواع مدل های ارزان قیمت و نحوه نصب و تحویل می توان با مراکز پخش و فروش انواع کولر آبی در ارتباط بود.

مطلب پیشنهادی

قیمت مرغوب ترین کولر آبی خورشیدی

کولر آبی خورشیدی، مرغوب ترین کولر آبی بازار است. قیمت این کولر باورنکردنی است. قیمت …