خانه / کولر آبی / خرید قسطی کولر آبی خورشیدی کم مصرف کرج

خرید قسطی کولر آبی خورشیدی کم مصرف کرج

کولر آبی خورشیدی را حتی به صورت قسطی خرید کنید. این کولر با ویژگی های خاصی که دارد بسیار کم مصرف است. استفاده از آن برای اغلب مناطق ایران بخصوص کرج با راندمان بالای ۸۰ درصد خنک سازی ارزان قیمت توصیه می شود.

مصرف کولر آبی یکی از دغدغه های اساسی خریداران این محصول است. اغلب سعی مشتریان بر این است که بتوانند کم مصرف ترین مدل کولر آبی را پیدا کنند و بخرند. حتی این مصرف برق کولر در ایام گرم سال تبدیل به فکاهی در جامعه شده است که پدرها اغلب در هر آب و هوایی که باشد، کولر را خاموش می کنند. همان مشکل پدرها با کولر که به عنوان جمله ای طنز بیان می شود اما برخواسته از واقعیت است.

در سال های اخیر کولر گازی های اینورتردار وارد بازار شدند. کولرهای اینورتردار به عنوان کولر کم مصرف معروف شدند اما تفاوت چندانی از نظر کم مصرف بودن با بهترین کولر آبی ها که از فناوری های جدید سلولزی و هوشمندی برخوردارند؛ ندارند.
تفاوت اصلی در راندمان کاری بالاتر کولر گازی کم مصرف است که مدت زمان روشن بودن آن را کم می کند. اما کولر برای خنک سازی نیاز دارد که بیشتر روشن بماند. همین عامل مردم را متقاعد کرده است که رو به خرید انواع کولر گازی به جای کولر آبی کنند و زیر با خرید قسطی آن بروند. شاید تبلیغات جالب در خصوص کولر گازی و شرایط خرید قسطی آن هم مزید بر علت باشد که از پیشرفت های کولر آبی غافل مانده ایم.

 

کولر آبی خورشیدی کم مصرف چیست؟

کولر آبی های جدید دارای تکنولوژی های خوبی مثل کنترل از راه دور، فیلتر آب و هوا، هوشمندی، پوشال های ضذ خاک و حساسیت هستند. حتی برخی انواع کولر آبی که چند سالی در حال تولید می باشد و مورد استقبال و خرید کشورهای مجاور ایران قرار گرفته است، کولر آبی خورشیدی است.
کولر آبی خورشیدی با امکان تولید برق مورد نیاز خود از کم مصرف ترین کولر ها هم کم مصرف تر است. با توجه به موقیعت جغرافیایی ایران و برخورداری از تابش خورشیدی بسیار مناسب در اغلب شهرهای ایران از جمله کرج، نصب و راه اندازی کولر آبی خورشیدی با راندمان کاری بسیار بالا بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
شاید قیمت خرید بالای کولر خورشیدی نسبت به همتاهای خود، عاملی باز دارند باشد اما شرکت های بسیاری در حوزه خرید و فروش تجهیزات تهویه و تبرید وجود دارند که با شرایط ویژه امکان خرید مدل های مختلف کولر آبی خورشیدی را با توجه به نیاز مصرف کننده و شرایط اقلیمی محل استفاده فراهم آورده اند.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …