خانه / کولر آبی / خرید قسطی کولر آبی خورشیدی سلولزی تهران

خرید قسطی کولر آبی خورشیدی سلولزی تهران

چرا خرید یک کولر خورشیدی گران قیمت تر از کولر آبی سلولزی، دارای صرفه بیشتری است؟ آیا امکان خرید قسطی کولر آبی خورشیدی در سراسر ایران از جمله تهران نیز وجود دارد؟

کولر های آبی روز به روز پیشرفته تر و کم مصرف تر تولید شده و روانه بازار جهت خرید مصرف کننده نهایی می شوند. شاید یکی از رایج ترین این امکانات استفاده از پد سلولزی به جای پوشال سوزنی بوده است که به کولر آبی سلولزی مشهور شده است. مزیت استفاده و خرید کولر آبی سلولزی تنها در مصرف کم آب و عمر طولانی پوشال سلولزی نهفته است. البته برخی ویژگی های جانبی نظیر رفع بوی بد آب مانده در کولر آبی و فیلتر کردن رات معلق در هوا نیز در برخی مدل ها وجود دارد.

در خصوص مصرف برق، عمکلرد مناسب کولر آبی سلولزی می تواند خنک سازی بیشتری ایجاد نماید و زمان روشن بودن کولر آبی را کاهش دهد. این عملکرد کم مصرف بودن کولر سلولزی در مصرف برق است. می بینیم که تغییر بزرگی نسبت به کولر آبی ساده رخ نداده است.

کولر آبی خورشیدی، وسیله ای است که تمام ویژگی های کولر سلولزی را به همراه برخی امکانات مازاد در برخی مدل ها به خود اختصاص داده است؛ با این تفاوت که مصرف برق به مانند آب به شدت کاهش یافته است. کولر آبی خورشیدی با بهره مندی از سیستم تولید برق خورشیدی می تواند برق مودر نیاز خود را تامین کند.

با خرید کولر آبی خورشیدی، ۳ روند اصلاح الگوی مصرف انرژی را بهبود می بخشیم. ابتدا آنکه نیازی به برق شبکه شهری نیست و برق خورشیدی جایگزین آن می شود. دوم، با توجه به تولید در محل انرژی اتلاف انرژی در مسیر انتقال از میان می رود. در نهایت به علت استفاده کولر آبی خورشیدی از الکتروموتور های مستقیم نیازی به تبدیل برق ولتاژ متناوب به مستقیم نیست و اتلاف در تبدیل ولتاژ نداریم. این سه عامل با م می تواند هزیننه برق مصرفی برای کولر آبی در طول یکسال را تا ۴۰ درصد کاهش دهد.

گرچه قیمت خرید کولر آبی خورشیدی حتی از کولر سلولزی هم بالاتر است اما نتایج مثبتی که هم از نظر مصرف انرژی و هم از نظر هزینه های پرداختی مرتبط با آن را دارد، ارزش سرمایه گاری حتی به صورت خرید قسطی را دارد. گزارش ها حاکی از آن است که، پول پرداختی جهت خرید کولر آبی خورشیدی به صورت غیر قسطی و نقد، تنها پس از یک دوره مصرف یکساله بازگشت می یابد. حتی خرید قسطی هم می تواند توجیه اقتصادی داشته باشد چرا با یک دوره کمی بلندتر هزینه خرید برمی گردد و باقی عمر کولر آبی خورشیدی صرف سودآوری آسایش حرارتی و هزینه های مالی می شود.

تولیدکننده های بسیاری در ایران از جمله تهران آماده فروش نقد، قسطی و شرایطی انواع کولر آبی خورشیدی هستند. جهت دریافت اطلاعات در خصوص مدل های مختلف کولر آبی خورشیدی و شرایط خرید و همچنین مشاوره فنی نصب و راه اندازی می توان با شرکت های تخصصی تهویه مطبوع فعال در حوزه کولر خورشیدی در ارتباط بود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …