خانه / کولر آبی / خرید عمده کولر آبی خورشیدی سلولزی ایران

خرید عمده کولر آبی خورشیدی سلولزی ایران

مشکل عمده در هنگام خرید کولر آبی اینجاست که وجود برچسب انرژی عالی مثل کولر سلولزی، به هیچ عنوان نشان از این حقیقت ندارد که کم مصرف ترین محصول در بازار ایران را خریداری می کنید. استفاده از کالاهای خورشیدی را جدی بگیرید.

تغییر و گذار در بازار کولر آبی ایرانی سرعت خوبی در ۵۰ سال اخیر داشته است. عمده این پیشرفت در مسیر بهبود و اصلاح مصرف انرژی کولر آبی بوده است. از تغییر در ساختار الکتروموتور و پمپ آب کولر آبی و تولید عمده خانواده کم مصرف این اجزا تا ورود پد های سلولزی به جای پوشال سوزنی و سیستم های فیلتر آب و بوگیر در جهت کاهش مصرف آب و در نهایت بدنه های پلیمری برای افزایش طول عمر کولر آبی در آب و هوای مختلف، همگی منتج به پیدایش نسل جدید کولر آبی های سلولزی و تراکمی شد، کولر آبی هایی که خیال خریداران در ایران را از هزینه مصرف برق کولر آبی در تابستان بسیار راحت کرده است.

تمامی تحولات، در برچسب های انرژِی موجود بر روی بدنه کولر آبی های امروزه خلاصه شده است و در هنگام خرید می توان شاهد سطوح بالایی نظیر A و A+ باشیم. اما کر اینکه خالی از لطف نیست که دیگر عمده توجه در هنگام خرید نباید فقط معطوف به این آمارها باشد.

کولر آبی خورشیدی، پدیده ای نوین در صنعت کولر آبی است که فوق کم مصرف بودن آن حتی در مقایسه با کولر آبی سلولزی، توانسته تمام سطوح و استانداردهای مصرف انرژی را پشت سر بگذارد. کولر آبی خورشیدی با امکان تمامی برق مورد نیاز خود توسط سیستم خورشیدی تعبیه شده روی آن، از نظر مصرف برق کاملا بهینه است.

همچنین تمامی فناوری های موجود در کولر آبی های دیگر مثل کولر آبی سلولزی در مدل های مختلف کولر آبی خورشیدی قرار داده شده است. خوشبختانه با تولید انواع کولر آبی خورشیدی، خرید عمده آن با قیمت مناسب در ایران فراهم آمده است. می توان جهت دریافت مشاوره و سفارش با شرکت های فعال در این زمینه در تماس بود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …