خانه / کولر آبی / خرید عمده کولر آبی خورشیدی دریچه بالا ایرانی

خرید عمده کولر آبی خورشیدی دریچه بالا ایرانی

بهترین گزینه خرید در انواع کولر آبی مناسب برای سازمان و ادارات و مجتمع های مسکونی، کولر دریچه بالاست. این محصول که به صورت عمده و توسط تولیدکننده ایرانی عرضه می شود، مدل خورشیدی نیز دارد.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که خرید کولر آبی را برای اماکن بزرگ و دارای واحدهای کوچک تحت الشعاع قرار می دهد، افت کیفیت خنک سازی هوا توسط کولر آبی است. معمولا در خرید کولر آبی به صورت عمده برای چنین جاهایی یک مدل کولر آبی فاکتور می شود که نتیجه آن هم نبود هوای مناسب و خنک در طبقات همکف و اول است.

فرض کنید خرید عمده ای را برای یک ساختمان شش طبقه انجام داده ایم. بنا به عرف بازار کولر آبی همه کولر آبی ها در پشت بام قرار گرفته و با کانال کشی داخلی، سعی در انتقال هوا به طبقات مختلف داریم. طبقات بالایی به سبب نزدیکی به کولر آبی ها روی پشت بام هوای مناسبی دریافت می کنند اما طبقات پایین تر چیزی جز رطوبت و دم گرفتگی را تجربه نخواهند کرد.

در چنین شرایطی اولین راه حل خرید کولر آبی پشت پنجره ای به عنوان جایگزین است که مزایای خرید عمده را ندارد و البته باعث می شود بودجه برای کاری تکراری تلف شود. پیشنهاد ما برای این مشکل، دریافت مشاوره تاسیساتی و خرید عمده انواع کولر آبی متناسب با حجم فضای ساختمان و تعداد طبقات است.

در این راهکار توصیه می شود برای طبقه های بالایی از کولر آبی دریچه جلو حتی در صورت امکان دریچه پایین و برای طبقات پایین تر از کولر آبی دریچه بالا استفاده شود. مزیت این خرید علاوه بر دریافت کیفیت هوای مطلوب در کل ساختمان، صرفه جویی در بودجه خرید و جلوگیری از خرید تکراری و اشتباه و همچنین صرفه جویی در هزینه کانال کشی است. با توجه به قرار گرفتن کولر آبی دریچه بالا در قسمت های پایینی بنا، کانال ها در طبقه های پایینی به نصف کاهش پیدا می کنند.

شایان ذکر است خرید کولر آبی دریچه بالا به علت محدودیت در تولید و سفارشی بودن از قیمت خرید عمده خوبی برخوردار است. تمامی انواع کولر آبی نام برده شده در متن تولید ایرانی بوده و قابل تهیه از بازار داخل است.

ضمنا مدل های کولر آبی مورد اشاره دارای قابلیت تجهیز شدن به سیستم خورشیدی هم هستند. حتی می توان کولر آبی دریچه بالا که در قسمت های پایین تر ساختمان قرار می گیرد را خورشیدی کرد. استفاده از انواع کولر آبی خورشیدی ایرانی مکمل روش تقسیم بندی کولر آبی بر اساس مدل هوادهی در ساختمان برای کاهش مصرف انرژی است.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …