خانه / کولر آبی / خرید آنلاین کولر آبی خورشیدی پرتابل

خرید آنلاین کولر آبی خورشیدی پرتابل

آیا می دانید که با خرید حتی یک کولر آبی پرتابل که با انرژی خورشیدی کار می کند، چند درصد در مصرف انرزی خانه خود صرفه جویی می کنید؟ کولر خورشیدی محصولی اقتصادی و مقرون به صرفه است که می توان آن را از فروشگاه ها و سایت های بیسیاری به صورت آنلاین خریداری کرد.

انرژی خورشیدی، منبعی بی مانند و پرتوان است که از بدو آفرینش وجود داشته و در دسترس بوده است. طبق نظر کارشناسان و متخصصان حوزه انرژی های تجدیدپذیر، هر ساعت تابش خورشیدی می توان انرژی مورد نیاز یک سال بشریت را تامین کند. برای اینکه بیشتر با عظمت این واقعیت آشنا شوید، دو مثال می زنیم. تولید انرژی حاصل از جزر و مد سواحل شرقی ایالات متحده که طولی برابر ۲۰۶۹ کیلومتر درازا دارد برابر است با تابش خورشیدی یک ساعته به یک متر مربع از مساحت زمین؛ مصرف برق یکساله جمعیت زمین برابر است با ۱۷٫۵ تریلیون کیلووات ساعت که می توان آن را در صورت امکان از همان یک ساعت تابش خورشیدی تامین کرد.

متاسفانه علم و دانش بشری هنوز به آن جایگاهی نرسیده است که بتواند تمامی تابش خورشیدی جهت تبدیل به انرژی های مورد نیاز را جمع آوری کند. از دهه هفتاد میلادی که فعالیت ها در راستای سیستم های خورشیدی آغاز شده است تا به امروز، بهترین تجهیزات خورشیدی موجود در بازار به صورت عمده و نه در سطح آزمایشگاهی، تنها توان تبدیل ۱۴ الی ۱۶ درصدی کل انرژی خورشیدی دریافتی را دارند.

اما همین مقدار هم که در وسایل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، چندان مورد توجه خریداران قرار نگرفته است. دو علت احتمالی نبود اطلاعات و دانش کافی درباره مزایای اقتصادی وسایل خورشیدی و حتی امکان درآمدزایی آن که می توان با یک جستجوی ساده آنلاین به آنها دست یافت و در سوی دیگر هزینه راه اندازی اولیه بالای لوازم خورشیدی که منتج از تولید و خرید محدود آن است، از حمله عواملی هستند که با رفع آن ها می توان، مردم به سمت خرید انواع لوازم مبتنی بر تبدیل خورشیدی نظیر کولر آبی خورشیدی سوق داد.

جالب است بدانیم که حتی با خرید یک کولر آبی پرتابل که با انرژی خورشیدی کار می کند و استفاده از آن در تمامی طول سال در ساعات مورد نیاز می توان به میزان ۱۲ درصد از در هزینه های مصرف انرژی سالیانه صرفه جویی کرد. طبق برآوردهای صورت گرفته در خصوص الگوی مصرف برق، با این اعداد روبرو هستیم:

  • گرمایش: ۳۱%
  • سرمایش: ۱۲%
  • بخار آب: ۱۲%
  • روشنایی: ۱۱%
  • رایانه و الکترونیک: ۹%
  • لوازم خانگی برق: ۹%
  • یخچال: ۸%
  • دیگر: ۸%

همانطور که مشاهده می شود، می توان با خرید و جایگزینی کولر خورشیدی به جای نمونه های قدیمی، شاهد تغییر در هزینه های سالانه خود باشیم. خوشبختانه امروزه تولید و خرید و فروش انواع کولر آبی خورشیدی در ایران به صورت های مختلف حتی آنلاین نیز میسر شده است. امکان خرید مدل های مختلف کولر آبی خورشیدی، اعم از ثابت، پرتابل و متحرک، همراه با مشاوره های خرید و محاسباتی تاسیساتی از روش های تلفنی و آنلاین توسط مراکز تخصصی خرید تجهیزات تهویه مطبوع مهیا شده است.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …