خانه / کولر آبی / خریدار کولر آبی خورشیدی خانگی شیراز

خریدار کولر آبی خورشیدی خانگی شیراز

کولر آبی در شیراز هم برای مصارف خانگی خریدار دارد. آیا به راستی این مطلب واقعیت دارد؟ پاسخ مثبت است. اما چگونه؟ شاید مدل خورشیدی رمز این ماجراست.

میان عملکرد کولر آبی یا نمونه های گازی و تراکمی تفاوت اساسی وجود دارد. کولر آبی هوای خنک شده بیرون را وارد فضای خانگی یا اداری و تجاری می کند اما کولر گازی و تجهیزات تبریدی گرمای هوای داخل را بیرون می کشند تا هوا خنک شود. همین نکته برای کم ضرر بودن استفاده از کولر آبی برای محیط زیست کفایت می کند.
در زمانه ای که اثر گازهای گلخانه ای و گرمایش کره زمین صحبت می کنیم، استفاده از کولر آبی که سبب افزایش رطوبت هوا بدون تغییر در هوای طبیعت می شود، بسیار مهم و مفید است. سایر لوازم سرمایشی موجب افزایش گرمای زمین می شود. بدین ترتیب تا نیاز واقعی برای استفاده از آن ها وجود ندارد، کولر آبی بهترین گزینه برای خریدار و مصرف کننده در همه سطوح از خانگی تا صنعتی است.

خورشیدی شدن کولر آبی و عدم نیاز به برق شهری، کولر آبی را بهینه تر و سبزتر هم کرده است. دیگر برای تامین برق کولر آبی نیازی به وارد آوردن فشار به شبکه تولید و توزیع برق نیست. نیازی به سوزاندن سوخت بیشتر در نیروگاه های حرارتی و یا آب برای خنک سازی آن و همچنین اتلاف آب سدها برای تولید برق نیست. بلکه در صورت استفاده از کولر آبی خورشیدی، به صورت مستقیم برق تولید شده و به طور غیر مستقیم از تابش و گرمای خورشیدی، سرما به دست می آوریم.

 

کولر آبی خورشیدی در شیراز

کولر آبی خورشیدی با برخورداری از آخرین فناوری های صنعت کولر سازی حتی برای کسی که خریدار کولر در شهر شیراز است، نیز مناسب می باشد. شیراز گرچه به سبب آب و هوای بسیار گرم و در برخی از سال مرطوب به سمت استفاده از کولر گازی و فن کویل سوق یافته است اما در سال های اخیر به دلیل تغییر آب و هوایی برای استفاده از کولر آبی های نسل جدید هم مناسب شده است. از جمله آن ها می توان به کولر آبی خورشیدی اشاره کرد. پوشال های سلولزی و تراکمی استفاده شده در ساخت کولر آبی خورشیدی، همچنین بدنه پلیمری استفاده از آن را در شیراز بسیار مناسب کرده است. خریدار خانگی کولر آبی خورشیدی با خیال راحت از کیفیت راندمان کار در شیراز و کم مصرف بودن کامل این محصول می تواند، اقدام به خرید کولر خورشیدی نماید. تابش عالی خورشید در شیراز می تواند ضمانت مدت زمان کاری کولر آبی خورشیدی باشد.

برای اطلاع از قیمت، نحوه سفارش، نصب و راه اندازی و دریافت مشاوره می توان با شرکت های تخصصی فروش کولر آبی خورشیدی در تماس بود.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …