خانه / کولر آبی / خریدار خانگی کولر آبی متحرک و بالکنی خورشیدی

خریدار خانگی کولر آبی متحرک و بالکنی خورشیدی

با برخی از پرفروش ترین مدل های کولر آبی خانگی آشنا شوید. نمونه های متحرک و بالکنی دارای خریدار داخلی زیادی است. کولر های خورشیدی نیز اخیرا بیشترین خریدار صادراتی به خود اختصاص داده اند. با چرایی این مهم با ما باشید؟

نصب کولر آبی برای مصارف خانگی، شیوه ای معمول و تقریبا قدیمی است. به صورت رایج اغلب افراد با توجه به تجربه و اصطلاحا به صورت چشمی انتخاب به خرید انواع کولر آبی خانگی می کنند. در این بین تنها چیزی که مورد توجه قرار نمی گیرد، سبک معماری داخلی خانه و طراحی آن است که همین نکته موجب نارضیاتی از راندمان کاری کولر آبی می شود.

چنین تصمیم گیری های برای خریدار کولر آبی یا منتج به خرید کولر آبی دریچه جلویی می شود که به سفارش مغازه دار صورت می گیرد و اساسا برای فروش رفتن جنس موجود در مغازه به خریدار است با اینکه موجب می شود خریدار مبلغ زیادی را بابت خرید یک کولر گازی که شاید لزومی هم نداشته باشد، پرداخت کند.

با تغییر معماری ساختمان ها در سال های اخیر دیگر کولر آبی های دریچه جلو، آنچنان که باید مناسب نیستند و انواع جدیدتر کولر آبی نظیر کولر آبی دریچه بالا یا بالکنی که برای استفاده خانگی در طبقات مناسب است. کولر آبی بالکنی نیاز به کانال کشی های هزینه بر و طولانی را کاهش می دهد و می توان برای هر واحد یک کولر مجزا در بالکن همان طبقه تعبیه کرد.
امنیت کولر آبی بالکنی از نظر سرقت موتور و پمپ آب هم بیشتر است. لذا اخیرا این مدل در کنار کولر متحرک که برای مغازه ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد در سالهای اخیر مورد توجه خریدار داخلی کولر آبی که به درستی راهنمایی و مشاوره شده است، قرار گرفته است.

 

افزایش صادرات کولر آبی خورشیدی

نکته جالب در تولیدات داخلی کولر آبی در اینجاست که کولر آبی های خورشیدی که بدون نیاز به برق شهری فعالیت می کنند، در امر صادرات از کولر آبی های دیگر پیشی گرفته اند. کولر خورشیدی که تمامی ویژگی ها و مدل های مختلف متحرک و حتی بالکنی کولر آبی برقی را هم در بر دارد، به علت کم مصرف بودن، و عدم نیاز به شبکه برق، تقریبا برای استفاده در هر مکانی مناسب است.
توصیه می شود، با توجه به افزایش قیمت بهای برق مصرفی و کم شدن یارانه های این بخش، خریدار ایرانی نیز، به این نوع کولر آبی که با سیستم خورشیدی مجهز شده است، توجه بیشتری کند تا از مزایای ویژه آن بهره مند گردد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …