خانه / کولر ایستاده / خريد کولر گازی ايستاده تراست

خريد کولر گازی ايستاده تراست

برای خرید کولر گازی ایستاده نیاز به اطلاعات دارید؟ کدام کولر گازی ایستاده مناسب تر است؟ آیا برند تراست برای خرید کولر گازی قابل اطمینان است؟ چه تفاوتی میان نوع ایستاده و دیواری یا اصطلاحا اسپیلت وجود دارد؟

کولر گازی دارای انواع مختلفی است که دیواری، ایستاده، پنجره ای، پرتابل، مرکزی، کاستی یا کشویی، سقفی و داکتی از انواع مختلف آن است. البته اصطلاح اسپیلت به تمامی نوع های کولرهای گازی که در بازار خرید و فروش می شوند تعلق می گیرد اما این واژه در میان مردم برای کولر گازی دیواری جا افتاده است. نکته قابل توجه در انتخاب و خرید هر یک از انواع کولر گازی با توجه به تفسیم بندی بالا ابتدا محل نصب و سپس موقعیت نصب کولر گازی است. محل نصب به مواردی چون منطقه جغرافیایی نصب کولر گازی اعم از حاره ای یا معتدل، فضای کاری کولر گازی بر حسب متر مکعب و چیدمان فضای مقابل پرتاب باد کولر گازی تعلق می گیرد. موقعیت نصب نیز به این نکته اشاره دارد که در مکانی که قصد نصب کولر گازی را داریم، امکان نصب روی دیوار وجود دارد یا نه؟ و اینکه برای آنجا کولر گازی یک تکه مناسب تر است یا دو تکه؟ قبل از خرید کولر گازی توجه به این نکات می تواند خرید مطمئن تری را به ارمغان آورد.

کولر گازی ایستاده یکی از انواع پرقدرت کولر گازی است که برای اماکن بزرگ و سالن ها، مورد خرید و استفاده قرار می گیرد. یکی از برندهای معتبر تولیدکننده کولر گازی ایستاده، تراست است. برند تراست متعلق به شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد می باشد که از سال ۱۳۸۴ اقدام به تولید انواع مدل های مختلف کولر گازی با نام تجاری TRUST نموده است. این کولر گازی یک نمونه موفق تولید ملی می باشد که توانسته رضایت بسیاری از مصرف کنندگان کولر گازی را جلب کند و سبب تمایل بیشتر به خرید این برند کولر گازی نسبت به کولر گازی های گران قیمت خارجی شود.

کولر گازی تراست، همانطور که اشاره شد در دو دسته منطقه حاره ای یا گرمسیری و معتدل تقسیم می شوند. مدل های منطقه معتدل برای شهرهای شمالی و جنوبی که در حاشیه دریا قرار دارند، به خوبی عمل می کنند و سایر مدل های گرمسیری برای اغلب مناطق ایران مناسب هستند. کولر گازی های ایستاده مناطق معتدل در ۳ سری و ۶ مدل برای خرید به بازار عرضه می شوند که میزان برق مصرفی در حالت های تک فاز و سه فاز، میزان هوادهی و قدرت پرتاب باد آن ها تفاوت هایی را میان انواع مدل ها ایجاد کرده است و گزینه های خرید زیادی را برای مشتریان ایجاد کرده است. نوع حاره ای نیز با ویژگی های مشابه، در ۲ طرح و ۵ مدل قابل عرضه به بازار برای خرید مشتریان است. میزان هوادهی که به عنوان مهم ترین مولفه، اغلب مورد توجه مشتریان قرار می گیرد، در انواع کولر گازی ایستاده تراست در طیف ۲۴۰۰۰، ۳۶۰۰۰، ۴۸۰۰۰، ۶۰۰۰۰، ۹۶۰۰۰ و ۱۰۰۰۰۰ قرار می گیرد.

جهت خرید بهترین و مناسب ترین کولر گازی ایستاده تراست بایستی با مراکز تخصصی فروش کولر گازی جهت ارائه اطلاعات محل و دریافت مشاوره، ارتباط گرفت زیرا هر مدل برای مکان خاصی می تواند عملکردی متفاوت از خود نشان دهد.

مطلب پیشنهادی

مقایسه کولر آبی خورشیدی و گازی

در یک مقایسه ساده کولر آبی کم مصرف تر و ارزان قیمت تر از کولر …