خانه / کولر پرتابل / خرید اینترنتی کولر گازی پرتابل میدیا

خرید اینترنتی کولر گازی پرتابل میدیا

با خرید کولر گازی یک تکه پرتابل میدیا می توان سرما و گرما را در هر جایی حتی یک کانکس، با ظرفیت باورنکردنی ۱۲۰۰۰ از دمای ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد تجربه کرد. امکان خرید این کولر گازی پرتابل پرتوان به صورت اینترنتی نیز مهیا شد.

حتما تا به حال در موقعیت هایی قرار گرفته اید که نیاز به یک سیستم سرما و گرمای ایمن وجود داشته است اما به دلایل مختلف اعم از عدم امکان نصب این قبیل تجهیزات و یا نبود صرفه اقتصادی در خرید چنین لوازمی از تهیه آن صرفه نظر کرده و به استفاده از لوازم غیر استاندارد یا کم توان روی آورده اید. اما بهتر است بدانید که امروزه بسیاری از تولیدکنندگان لوازم تهویه و تبرید با بهرمندی از دانش روز اقدام به تولید ابزاری کرده اند که با حجم بسیار کم امکان تولید هوای گرم و سرد را با امنیت بالا و مطابق با آخرین استانداردها دارا هستند.

شرکت میدیا با تولید یک مدل کولر گازی پرتابل در ابعاد ۳۷x45x77 سانتی متر توانسته است تولید هوای مطبوع با ظرفیت ۱۲۰۰۰ مترمکعب در ساعت برای کوچک ترین و یا حتی فضاهای متوسط با عدم امکان نصب برخی تجهیزات مشابه را فراهم آورد. این کولر گازی پرتابل با بدنه پلاستیکی و بسیار سبک خود همراه با طراحی ظریف و کاربر پسند در پنل، دارای رنگ سفید خاکستری بوده و یکی از بهترین گزینه های خرید کولر گازی پرتابل است.

مزیت اساسی کولر گازی پرتابل میدیا نسبت به لوازم تهویه و تبرید مشابه نظیر پنکه و بخاری های المنتی در قدرت سرمایش و گرمایش سریع این کولر گازی پرتابل است. طیف دمایی ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد از جمله صفات قابل توجه این کولر گازی پرتابل است. همچنین میزان صدای تولید شده توسط این کولر گازی پرتابل در حدود ۵۴ دسی بل از هر مدل پنکه موجود در بازار کمتر است. علاوه بر این ویژگی ها امکان سفارش و خرید اینترنتی کولر گازی پرتابل میدیا همراه با ضمانت و خدمات پشتیبانی قطعات و تعمرات از جمله مزایای خاص دیگر این مدل کولر گازی است.

مطلب پیشنهادی

سازنده کولر آبی پرتابل کوچک خورشیدی

سازنده ایرانی موفق به ساخت کولر آبی خورشیدی شد که بسیار کوچک است. اندازه آن …