خانه / کولر آبی / جدید ترین نوع کولر آبی خورشیدی در زنجان

جدید ترین نوع کولر آبی خورشیدی در زنجان

با خرید جدیدترین نوع کولر، هوای خنک را رایگان تجربه کنید. کولر آبی خورشیدی بدون نیاز به برق کار کرده و می تواند ۲۴ ساعته فعالیت کند. فروش این کالا در زنجان نیز آغاز شد.

هر مالک یا مستاجری می تواند با تغییراتی در اندک در خانه ای که در آن اقامت دارد، به میزان زیادی در هزینه های مصرف انرژی خود کاهش ایجاد نماید. یکی از این روش ها، استفاده از انرژی خورشیدی است. جدیدترین دستاوردهای سیستم های خورشیدی نیز در کاربرد این نوع نوآوری در لوازم سطح متوسط و کوچک است. از جمله آن ها می توان به کولر آبی خورشیدی اشاره کرد.
کولر آبی ساده و تاثیر آن بر هزینه برق مصرفی در ایام سال مشهود است. خرید کولر گازی اینورتردار یا کولر آبی سلولزی به عنوان نوع کم مصرف تر کولر جهت سرمایش از جمله راهکارهایی بوده است که در سال های اخیر در دستور کار خریداران قرار گرفته است. هر چند که در نهایت تنها راندمان کاری کولر و خنک سازی آن افزایش قابل ملاحظه ای داشته و خبری از کاهش چشم گیر هزینه ها نبوده است.

اما ورود کولر آبی خورشیدی که پس از کولر گازی خورشیدی به بازار ایران صورت گرفته است، نوید از میل هزینه ها به صفر در خصوص سرمایش خانگی دارد. کولر آبی خورشیدی به عنوان جدید ترین در نوع خود دارای تولید برق ۱۰۰ درصدی بوده و عملا نیاز به برق شهری ندارد. برخلاف کولر گازی خورشیدی که تنها توان تولید ۵۰ درصد از برق مورد نیاز خود را داشت.

 

کولر خورشیدی نوع جدید کولر

امکان تولید و فروش کولر آبی خورشیدی در شهرهای مختلف ایران مدتی است که آغاز شده است. سابق بر این در مدتی کوتاه، کولر آبی خورشیدی ایرانی بسیار مورد توجه کشورهای همسابه قرار گرفته بود و به صورت سفارشی برای تجار خارجی در ایران تولید می شد. پس از آن شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، یزد و مشهد به ترتیب به عنوان بازاری مناسب برای فروش این نوع کولر آبی جدید مطرح شد. در حال حاضر نیز شهر زنجان به عنوان مقصد جدید بازار کولر آبی خورشیدی، رخ نمون شده است. اقلیم مناسب زنجان برای استفاده از کولر آبی و تابش خورشیدی مناسب زنجان در ایام گرم سال و همچنین نزدیکی زنجان به کشورهای خریدار غربی کولر آبی خورشیدی، زنجان را به عنوان مهد جدید بازار کولر آبی خورشیدی ایران برای مشتریان داخلی و بازرگانان خارجی نمایان ساخته است.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …