خانه / کولر آبی / تولید کولر آبی خورشیدی خانگی و مناسب

تولید کولر آبی خورشیدی خانگی و مناسب

با کولر آبی خورشیدی، هزینه برق را صفر کنید. این محصول برای بهینه کردن ساختمان حتی در مصارف خانگی، مناسب بوده و تولید آن در ایران آغاز گردیده. بومی بودن کالا، باعث کاهش قیمت و خدمات پس از فروش بیشتر شده است.

برای تغییر میزان مصرف انرژی در سطح خانگی راهکارهای بسیاری وجود دارد. کاهش استفاده از لوازم برقی در ساعات پیک، خرید تجهیزات با برچسب انرژی A و بالاتر از آن، ابتدایی ترین روش ها است. در خصوص استفاده از کالایی مثل کولر آبی نیز دستورالعمل هایی مثل کم کردن دور موتور کولر، کاهش زمان استفاده و عایق بندی مناسب پنجره ها، کانال کولر و محیط های آفتاب گیر وجود دارد. سرویس دوره ای کولر آبی هم بهترین عمل در این خصوص می باشد.
تمامی روش های مورد اشاره صحیح بوده و دارای اثرگذاری هستند. اما بهتر است بدانیم که می توان از گزینه هایی مناسب تر هم استفاده کرد. اگر قصد خرید کولر آبی جدید دارید، به مدل های نوین تری که اخیرا تولید شده اند، توجه کنید. تولید کولر آبی ها سلولزی و تراکمی که در مصرف خانگی خوب عمل کرده اند، مدت هاست که در ایران آغاز شده است.

حتی مدل مناسب دیگر که کم تر مورد توجه بازار داخل قرار گرفته است، کولر آبی خورشیدی است. تولید کولر آبی خورشیدی هم در چند سال اخیر شروع شده است. کولر خورشیدی های تولید در ایران بسیار مورد توجه کشورهای همسایه به سبب موقعیت سیاسی اقتصادی آن ها قرار گرفته است.

 

کولر خورشیدی مناسب برای مصارف خانگی

تولید کولر آبی خورشیدی برای مصارف کوچک و متوسط خانگی، می تواند انقلاب بزرگی در ترمیم بحران انرژی باشد. اینکه بتوان تنها با جایگزینی یک کولر آبی خورشیدی، مصرف برق خانگی برای یک خانوار را در سال ۲۵ درصد کاهش داد، بسیار حائز اهمیت است. انواع خانگی کولر آبی خورشیدی، در مدل های مختلف پرتابل و ثابت با هواددهی های مختلف هم اکنون در داخل تولید می شود. تولید بومی کولر آبی خورشیدی، سهم بسزایی در کاهش قیمت نهایی و ارائه قطعات و خدمات پس از فروش با قیمت مناسب و در اسرع وقت داشته است.
فروش و ارسال عمده و جزئی این تولید ملی، به سراسر ایران آغاز شده است. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه خرید، نصب و راه اندازی می توان با مراکز تخصصی تولید و پخش کولر خورشیدی تماس برقرار کرد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …