خانه / کولر آبی / تولید کننده کولر آبی خورشیدی | کولر آبی ۵۰۰۰ تبریز

تولید کننده کولر آبی خورشیدی | کولر آبی ۵۰۰۰ تبریز

مهم ترین تولیدکننده های کولر آبی در شهر تبریز کدام اند؟ آیا آن ها مدل های جدید خورشیدی را هم تولید می کنند؟ چرا نمونه ۵۰۰۰ به تازگی فروش بالایی پیدا کرده است؟

در حال حاضر تبریز به عنوان صنعتی ترین شهر تولید کولر آبی در ایران شناخته می شود. تولید کننده های بسیاری در این شهر فعالیت دارند. از جمله مهم ترین برندهای تولید کننده کولر آبی در تبریز می توان به نام هایی چون هایلان، دونار، گالان، قاینار خزر و پاک خزر اشاره کرد.
کولر آبی های تولید شده توسط این شرکت های در تبریز، دارای کیفیت مطلوبی بوده و به شدت مورد توجه بازار صادراتی هم قرار گرفته اند. به سبب موقعیت جغرافیایی شهر تبریز و نزدیکی آن به مرز غربی ایران، می توان امر صادرات کولر آبی از تبریز را با هزینه های کمتری نسبت به سایر مناطق ایران انجام داد.

یکی از مدل های کولر آبی که در سال های اخیر به سبب کاهش متراژ خانه های آپارتمانی و محل های کار مورد توجه بازار قرار گرفته است، کولر آبی با هواددهی رنج ۵۰۰۰ است. کولر آبی های خانواده ۵۰۰۰ دارای طیف هوادهی ۴۶۰۰ تا ۶۰۰۰ هستند و برای مساحت های ۶۰ تا ۸۰ متری مناسب می باشند.
در گذشته اغلب به سبب بزرگ بودن منازل و دفاتر، همچنین نازل بودن هزینه برق مصرفی در قیاس با درآمد و البته معماری ساخت بنا، اغلب کولر آبی های بزرگ مورد توجه بودند و کمتر شاهد استفاده از هوادهی ۵۰۰۰ بودیم و طیف ۷۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ بسیار مورد توجه بود. هر چند شاید عیب بزرگ این خانواده های صدای زیادی بوده که در مقایسه با ۵۰۰۰ ها تولید می کردند.

 

تولید کولر آبی خورشیدی در تبریز

اما امروزه توجه به سمت کاهش مصرف انرژی و زندگی بدور از تنش و سرو صداست. لذا کولر آبی های ۵۰۰۰ تولید کننده های تبریز بااقبال بیشتری در بازار روبرو شده اند. با این حال جای یک فناوری هنوز در میان کولر آبی های تبریز خالی است. کولر آبی خورشیدی محصولی که توسط تولید کننده های کوچک تر در حال تولید است و به شدت نیز مورد توجه بازار صادراتی قرار گرفته است.
مزیت اساسی کولر آبی خورشیدی در ساختار هماهنگ و مشابه با کولر آبی برقی است. یعنی می توان با همان خط تولید موجود نیز آن را تولید کرد. اما کم مصرف بودن شدید کولر آبی خورشیدی و امکان تولید برق سرخود توسط سیستم خورشیدی تعبیه شده بر آن، مهم ترین انتظار مشتری امروزی از کولر آبی یعنی خنک سازی در عین کاهش مصرف انرژی و هزینه های پرداختی در قبال آن را پوشش می دهد.

تولید کننده های تبریز و همچنین خریداران کولر آبی ایرانی می توانند، جهت همکاری با شرکت های تولید و فروش کولر آبی خورشیدی و هم افزایی بیشتر در بازار تولید کولر آبی در ارتباط قرار گیرند. علاوه بر این، شرکت های تخصصی تهویه مطبوع آماده ارائه لیست قیمت و دریافت سفارش در خصوص انواع کولر آبی های تولید شده در تبریز و کولر آبی های خورشیدی ایرانی هستند.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …