خانه / کولر آبی / بازار کولر آبی خورشیدی ثابت و ارزان ایرانی

بازار کولر آبی خورشیدی ثابت و ارزان ایرانی

چرا کولر آبی ایرانی در مدل های مختلف خورشیدی ثابت و متحرک از بازار خوبی در کشورهایی مثل عراق برخوردار است؟ علت اینکه کولر آبی خورشیدی در داخل چندان که باید مورد توجه قرار نگرفته چیست؟ آیا ارزان بودن تنها ملاک خرید کولر آبی است؟

خرید کولر آبی در نگاه اول فرایند سخت و پیچیده ای نیست. تنها لازم است به بازار مراجعه کرده و بدون توجه به ملاک های مختلف در صنعت تهویه مطبوع، با توجه به نیاز محل نصب یک کولر آبی ثابت یا متحرک بخریم. نتیجه چنین برخوردی، ایجاد این تصور است که کولر آبی برای خانه ما یا منطقه آب و هوایی محل زندگی ما مناسب نیست. یا اینکه چرا در خانه سایر افراد کولر آبی بیشتر از آنچه ما داریم خنک سازی می کند؟ در نتیجه به سمت خرید کولر گازی های نچندان ارزان قیمت و شیک می رویم، مجددا بدون توجه به ملاک هایی که در مورد کولر آبی هم نادیده گرفته شدند و حجم بزرگی از پولی خود را در این راه خرج می کنیم.

این نکته را از یاد نبریم، کولر آبی فقط برای مناطق شرجی با رطوبت بالا مثل مناطق نزدیک دریا و استوا مناسب نیست. در سایر مناطق کوهستانی و بیابانی به خوبی عمل خواهد کرد. با توجه به قیمت ارزان کولر آبی که به سبب تکنولوژی ساخت و امکان تولید کاملا داخلی و ایرانی آن مهیا شده است، بهترین گزینه برای جغرافیای ایران و کشورهای مشابه مثل عراق، افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان کولر آبی است که این مهم را تاجران و اهل بازار این کشورها به خوبی درک کرده اند و در سال های اخیر شاهد رشد درخواست کولر آبی ایرانی از این کشورها هستیم.

تولید کولر آبی های یا کیفیت با فناوری های بروز نظیر کولر آبی خورشیدی با قیمت های ارزان در قیاس با نمونه های خارجی یکی از عمده عوامل توجه و میل به درخواست سایر کشورها به کولر آبی ایرانی است.

شاید اگر قبل از مراجعه به بازار و خرید کولر آبی با مشاوران متخصص در حوزه تهویه مطبوع ارتباط گرفته و با آن ها از نظر محاسبات تاسیساتی و مدل ها و نمونه های مختلف کولر آبی با توجه به نیاز شخصی سازی شده، مشورت کرد، بتوان خرید مطمئن تر و استفاده بهینه تری از پول و کولر آبی خریداری شده کرد.

به عنوان یک پیشنهاد اولیه، با توجه به افزایش سالیانه نرخ استفاده از برق شهری و مشکلات مربوط به آن اعم از تصاعدی هزینه اضافه بار مصرف و قیمت در ساعات پیک مصرف، کولر آبی خورشیدی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای بیش از ۸۰ درصد هم میهنان ایرانی باشد. این کولر آبی که در بازار هم موجود است، گرچه قیمت آن ارزان نیست اما با مصرف صفر برق خود که از طریق تولید برق مورد نیاز با سیستم خورشیدی امکان پذیر شده است، می تواند ظرف مدت یکسال هزینه خرید را به سبد مالی شما برگرداند و در ادامه سوددهی برای شما به همراه داشته باشد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …