خانه / کولر آبی / افزایش راندمان کولر آبی خورشیدی خانگی

افزایش راندمان کولر آبی خورشیدی خانگی

راندمان کولر آبی خانگی را تا ۸۰ درصد افزایش دهید. با نصب و راه اندازی یک سیستم خورشیدی می توان این مهم را محقق ساخت.

کولر آبی یکی از لوازم خانگی پرمصرف و پراستفاده در فصل گرم سال است. گرچه نسبت به کولر گازی از مصرف کمتری برخوردار است اما به هر صورت جزو لوازم خانگی پرمصرف دسته بندی می شود طوریکه عملا مصرف برق را در تابستان ها حدود ۳ الی ۵ برابر بیشتر می کند.

با اینکه فناوری ساخت کولر آبی دچار تحول شده است و مدل هایی هوشمند و سلولزی وارد بازار شده اند که به سبب عملکرد خاص خود باعث افزایش راندمان کولر آبی شده اند ولی این افزایش راندمان بیش از ۵ درصد رشد نداشته است.

کولر آبی خورشیدی محصولی از دسته لوازم خانگی سبز است که با بهر مندی از سیستم خورشیدی که روی آن نصب شده است، می تواند برق مورد نیاز خود را تولید کند. این به منزله مصرف برق شهری صفر است. در حقیقت کولر آبی خورشیدی تمامی ویژگی های کولر های آبی پیشرفته را داراست و می تواند به همان میزان راندمان کاری را افزایش دهد اما سیستم خورشیدی تعبیه شده بر روی آن سبب افزایش مضاعف راندمان کاری می شود.

 

کولر آبی خورشیدی کم مصرف ترین کولر

شاید بتوان بیان داشت که کولر آبی خورشیدی از جمله لوازم خانگی است که هنوز مورد توجه آنچنان که باید قرار نگرفته است. خرید این کولر آبی می توان مصرف لوازم خانگی را در فصول گرم به صورت چشم گیری کاهش دهد.
برخی از شرکت های ایران که فعال در صنعت تهویه مطبوع هستند، آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش انواع کولر آبی خورشیدی جهت افزایش راندمان آسایش حرارتی ساختمان های مسکونی و اداری می باشند. با برقراری ارتباط با این مراکز می توان از انواع کولر خورشیدی و شرایط فروش و قیمت های آن اطلاع به دست آورد.

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه مرکزی کولر آبی خورشیدی

معرفی بهترین فروشگاه مرکزی برای خرید انواع کولر آبی، گازی و خورشیدی در ایران. کولر …